Mega Holdings ve Network Marketing

Bu şirket çok kazanıyor mu ?

Hiçbir şirket kazanmayacağı bir işi yapmaz. Firmanın aldığı pay yaklaşık %20'dir. Birde duruma şu açıdan bakmak lazım, normalde bir ürün aldığınızda sadece satan firma kazanırken NM de firma karını sizinle paylaşarak sizinde kazanmanızı sağlamaktadır yani para birkaç kişinin tekelinde kalmaktan ziyade bir çok kişi arasında paylaşılmaktadır.

Bu Şirket Zarar Eder

Mega Holdings Diamond müşterilerine %8, Gold müşterilerine de %6 komisyon vermektedir.1500$'lık Satışta Diamond müşterilerimiz 120 dolar kazanmaktadır. Buda gördüğünüz gibi mümkündür dolayısıyla şirket zarar etmemektedir.

Ben devlet kurumunda çalışıyorum işime engel olur mu ?

Bu işi herkes yapabilir, yasal bir engel yoktur. Birçok memur, işçi, iş adamı ve öğrenci bu işi yapmaktadır. Sizin bir ürün almanız ne kadar normal ise bu işte insanlara referans olmanızda o kadar normaldir.

Yenileme yapmazsam kar payı alabilir miyim ?

Hayır alamazsınız. Bunu sebebi de firma ürününü kullanmayan kişiye kar payı vermez. Yenileme yaptığınız takdirde sürekli kazanç elde etmeye devam edersiniz.

Kazandığımız paraların vergisini ödeyecek miyiz ?

Bizim kazandığımız kazanç "arızi" kazanca girmektedir. Yani herhangi bir yere bağlı olmadan, seyyar satıcılar veya evden yaptığınız işlerden elde edilen kazançlarda buna dahildir. Elde edilen bir kazanç yıllık 16 bin TL ve üzeri olduğunda gönüllü olarak vergi dairesine giderek kazandığınız paranın vergisini ödeyebilirsiniz. Önceden yukarıda ki bilgiden yararlanarak kazancımızdan vergi kesilmiyordu ancak 2013 ten itibaren sanal ofislerimize yatan kazancımızdan otomatik olarak %20 kazanç vergisi kesilmektedir.

Satılan ürünlerin vergisi veriliyormu fatura kesiyor musunuz ?

Evet sattığımız her ürünün %18 KDV'si ödeniyor. ürününüzü aldıktan sonra faturanız adresinize gönderilecektir

Çoklu giriş yapabilirmiyim yada nasıl daha fazla kazanabilirim ?

Evet bunu yapabilirsiniz. 3 Web sitesi alırsınız. Bu işi 4 kişiye tavsiye edersiniz bu şekilde 3 katı daha fazla kazanabilirsiniz. Tabi daha fazla zaman ve emek vermeniz gerekecektir.

Web sitemi ticari olarak kullanabilir, ya da web siteme reklam alabilir miyim ?

Evet ürün sizindir dilediğiniz alanda değerlendirip kullanabilirsiniz (şirketin bazı kriterleri hariç ). Bununla birlikte sitenize reklam da alarak ciddi gelirler elde edebilirsiniz.

Ben bu işe nasıl başlayabilirim? işe başlamam için ne yapmam lazım ?

Öncelikle bu işte aktif çalışan bir kişinin size referans olması gerekmektedir daha sonra çok güçlü ve etkili ürünümüz olan bir web sitesi satın alırsınız. Ürün bedelini, referansınıza veya firmanızın Türkiye temsilciliği olan Mega Grup Bilişim’in banka hesap numarasına yatırdıktan sonra hemen başlayabilirsiniz. Diğer konularda referansınız sizi detaylı olarak bilgilendirecektir.

Bu iş için neden büronuz yok ?

Bu işin yasal olması için gerekli ofisimiz ( temsilciliğimiz ) mevcuttur. Ama sizin kendinize ait bir ofisinizin olması masrafları artıracağından gerek duyulmamaktadır. NM işinde milyonlarca insan çalışmaktadır. Bunların %98’i ev eksenli çalışır. Çünkü NM sektörünün en önemli özelliği nihai tüketici olmak ve çok az bir sermaye ile başlamaktır.

Komisyonların ödeneceğine nasıl emin olabilirim ?

NM sistemiyle ürün satan firmaların, temel sermayesi müşterilerdir. Müşterilerin komisyonlarının ödenmemesi durumunda hiçbir müşteri çalışmayacaktır. Buda firmanın sermayesinden vazgeçmesi anlamına gelir. Bu nedenle hiçbir firma bunu göze alamaz. Ayrıca firmamız 14 yılı aşkın bir süredir çalışmakta ve bu süre içerisinde bütün müşterilerinin komisyon ve ürünlerini zamanında, geciktirmeden ulaştırmıştır. Çünkü firmamız müşteri memnuniyetini önemsemekte ve etik kurallar dahilinde çalışmaktadır.

Bu iş pirtamit düzen midir ? ( saadet zinciri - titan zinciri )

- Piramit şirketlerde ( titan-saadet zinciri ) değersiz bir ürün piyasa fiyatının çok üstünde satılır. bizim sattığımız ürün bu özelliklere ve tasarımı ile birlikte piyasa fiyatının altındadır

- Piramit bir kumar oyunudur her zaman kaybeden birileri vardır. ama NM 21. Yüzyılın en modern ve gelişmiş ticari sistemdir ve bugün üniversitelerde ders olarak okutulmaktadır.

Bu işte kaybeden kimse yoktur; çünkü herkes ödediği para miktarı karşılığında piyasa değerinde bir ürün almıştır.

- Piramitte zaman sınırı vardır. size kişi bulmak için belirli bir süre verilir. belirlenen süre içerisinde gerektiği kadar kişiyi dahil edemezseniz hem vermiş olduğunuz paradan hemde sistemdeki yerinizden olursunuz ama NM de zaman sınırlaması yoktur.

- Bazı piramit şirketler sizden üyelik ücreti istemektedir. Gerçek NM firmalarında herhangi bir üyelik ücreti alınmamaktadır.

- Piramit şirketler dünyanın her yerinde yasaktır.piramit şirketler,Amerika, Malezya, Dubai, Türkiye, Hindistan gibi Dünyanın birçok ülkesinde yasaklanmışlardır. Bu şirketlerin yasaklandığı tüm ülkelerde Mega Holdings şirketi yasal olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Çalıştığımız firmanın Malezya'da, Dubai'de, Hongkong'ta ofisleri ve Türkiye'de temsilciliği bulunmaktadır. Asıl merkezi ise Asya'nın ticaret kalbi olan Dubai'dedir. Firmamızın tüm ülkelerde faaliyet izni olup bu kapsamda bir çok Batı ve Asya ülkelerinde müşterileri bulunmaktadır.

- Piramit şirketleri ile doğrudan satış firmalarını iyi ayırt etmek gerekir ( Avon, Amway, Mega Holdings, Ülker Dore Markası, Seda Sayan Marketing gibi firmalar doğrudan satış yapan saygın firmalardır). Bunların sayılarını çoğaltmak mümkündür.

Söyledikleriniz doğru ama bu parayı gerçekten kazanan kimse var mı?

Söyledikleriniz doğru ama sadece teoride. Bu parayı gerçekten kazanan kimse var mı?

Ben bu işte kitap okumak zorunda mıyım ?

Herhangi bir alanda zenginleşmenin yolu ( sosyal, siyasal, kültürel, finansal vs. ) kitap okumaktan geçer. Bizim de gayemiz her alanda zenginleşmek olduğu için kitaplar işimizin vazgeçilmez bir parçasıdır. Bu kitapları okursanız kendiniz için okumuş olacaksınız. O yüzden kitap okumanızı tavsiye ederiz.

Bu iş için özel bir eğitim alıyor musunuz?

Bu işin nasıl yapılacağı size referans olan kişi ve eğitim uzmanı yani profesyonel eğitimci arkadaşlarımız tarafından başarılı olmanız için en iyi şekilde öğretilecektir. Ama güzel konuşma ya da diksiyon eğitimi almıyoruz. Fakat bu işte aktif çalışan kişiler sürekli insanlarla ilişki içeresinde olduğu için ister istemez kendilerini geliştirmiş oluyorlar. Yani bu işin insanlar tarafından tercih edilme sebeplerinden bir tanesi de kişisel gelişim olarak size birçok alanda katkı sağlamasıdır. Bir sürü para ödeyerek katılacağınız kişisel gelişim kurslarına bedava sahip olabildiğiniz gibi birebir pratik yaptığınız ortamın olması da daha etkili olmaktadır. Ama kendinizi geliştirmeniz sizin elinizdedir. Gelişmiş ülkeler ile gelişmekte olan ülkeler kişisel gelişime ciddi oranda bütçe ayırmaktadırlar ki bu yüzden gelişmiş ülke ünvanına sahiptirler. Yani biz burada bir bağlamda devletin yapamadığını yapıyoruz hem de para harcayarak değil para kazandırarak.

Bu işte zarar etme riskim var mı ?

Zarar etmeniz söz konusu değildir. Çünkü verdiğiniz para karşılığında piyasa ederinde, sesinizi dünyaya duyurabileceğiniz güçlü bir ürün satın alıyorsunuz. Bu yüzden de zarar etme ihtimaliniz yoktur.

Megaholdings.org sitesinin güvenliğini kim sağlıyor ?

Mega holdings’ in güvenliği network solutions tarafından sağlanmaktadır. Dünyadaki ilk güvenlik firmasıdır. 7 Milyon şirket ile çalışmakta ve bu şirketlerden 500 bin tanesinin güvenliğini sağlamaktadır. Günümüzde güvenlik hizmeti SSL güvenlik ağı ile yapılmaktadır.

İşe girdikten sonra paramı geri alabilir miyim ?

Evet, alabilirsiniz ancak aşağıdaki noktaları dikkatlice inceleyiniz.
1- Ürünü aldıktan sonra 7 gün içerisinde iade etme hakkınız vardır
2- Ürün için gerekli miktarı yatırdıktan sonra sizin adınıza fatura kesilir ve %18 KDV vergisi ödenmiş olur. Kesilen vergi geri alınamayacağı için bu miktar size geri ödenmez
3- Eğer web siteniz için alan adınızı satın alırsanız, alan adı ücreti geri alınamayacağı için bu küçük miktarı da geri alamazsınız.
4- Bu seçenek çok tercih edilmemesine rağmen yine de burada bilginize sunuyorum. Almış olduğunuz ürünü tüm haklarıyla beraber başka bir arkadaşınıza devredebilirsiniz. Bu şekilde paranızı almış olursunuz

Bu iş helal mi ?

İslam dininde bir işin veya ticaretin helal olması için bazı kriterler vardır:
a- Bir ticaretin helal olması için ilk unsur, bir metanın varlığıdır.
b- Satılan ürün helal bir ürün olduğunu için bu iş de helaldir.
c- Satılan ürün piyasa değerinde mi fiyatlandırılıyor? Evet, hatta piyasa değerinin altındadır.
d- Satılan üründe bir aldatmaca var mı? Hayır yok. Bu sebeplerden dolayı caiz olduğunu söyleyen birçok kaynak vardır

Medyada Mega Holdings

Show TV - Ateşte Yürüyüş Semineri


Reklam

Ne Kadar Kazanıyoruz ?

Mega Holdings  Kazanç Çekleri